سایت جدید هوا شد!

بالاخره بعد از سال‌ها با نظر جمعی، تصمیم به تغییر وب سایت SLMS گرفتیم. وب سایتی که شاید برای مدت‌های طولانی باگ‌های وحشتناکی داشت و بروز نشده بود. اما بعد از تلاش چند ماهه‌ی همکاران و دوستان، این وبسایت بروز شد

17 فروردين 1399
2721 بار

حضور SLMS در هفتمین نمایشگاه الکامپ قزوین

شرکت سپنتا با محصول آموزش مجازی در هفتمین نمایشگاه الکامپ استان قزوین به عنوان یکی از دستاورد‌های گروه کاربران لینوکس قزوین شرکت کرد.

29 مرداد 1395
2762 بار

کاربرد آموزش مجازی در دانشگاه‌ها

یکی از فضاهایی که مخاطب آموزش مجازی به شمار می‌رود، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشیست. نیاز این قشر از مخاطبین LMS را می‌توان در سه دسته‌ی مدیران دانشگاه یا مراکز، فراگیران و مدرسان بررسی کرد. علاوه بر آن بطور کلی LMS در دانشگاه به سه طریق قابل پیاده سازیست.

9 مرداد 1395
2312 بار

تغییرات جدید در سایت SLMS

با توجه به گذشت بیش از یکماه از افتتاح نسخه‌ی جدید آموزش الکترونیکی سپنتا و بازخورد متخصصان حوزه‌ی وب، بر آن شدیم تغییراتی در وب سایت سپنتا ایجاد کنیم. این تغییرات شامل موارد دیداری، فنی و مارکتینگ سایت می‌باشد

6 مرداد 1395
1187 بار

چطور یک محتوای ناب آموزشی تهیه کنیم؟

کیفیت آموزش یکی از حساس‌ترین و مهمترین موضوعات در مباحث مرتبط با یادگیری در دنیاست و هر چقدر کیفیت این آموزش بالاتر باشد، به همان میزان شاهد رشد در حوزه‌های مختلف خواهیم بود.

13 تیر 1395
1107 بار

LMS چیست؟

LMS که سرنام Learning Managment System می‌باشد، به سامانه‌هایی اطلاق می‌شود که امکان ایجاد بستری تعاملی بین کاربر، نرم افزار و آموزگار را فراهم می‌کند. در LMS که در ایران با نامه‌های «آموزش مجازی» ، «آموزش الکترونیکی» و «کلاس مجازی» از آن یاد می‌شود، وظیفه‌ی انتقال آموزش از بستر اینترنت به کاربر (فراگیر) را دارد.

7 تیر 1395
1516 بار

دفتر مرکزی

تهران، خیابان طالقانی غربی، بین سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴، واحد منفی یک
۰۹۱۹-۱۸۱-۴۰۶۲ - مهندس صفاجوی

اطلاعات نمایندگی‌ها

شعبه خراسان: خراسان رضوی، گناباد، خیابان ایثار، پلاک ۱۰۰
۰۹۱۵-۳۷۵-۴۵۲۳ - مهندس قمری